Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Орландо Блум і Селена Гомес не пара

Орландо Блум і Селена Гомес не пара

 26-10-2014, 13:00       o_sem       972     
Орландо Блум і Селена Гомес не пара


Ще на початку весни багато засобів масової інформації почали масово поширювати інформацію про те, що між співачкою Селеною Гомез і голівудським актором Орландо Блумом існують романтичні стосунки. А тиждень тому, у журналістів знову з’явився привід говорити про це – їх бачили разом у аеропорті Лос-Анджелесу. Суспільство неоднозначно зустріло новину про можливі стосунки між Селеною й Орландо, адже вони мають доволі серйозну різницю у віці та доволі різні життєві історії.

Проте, нещодавно актор сам вирішив покласти край цим чуткам. Він у аеропорті Ванкувера відповів на запитання від фотографа, який напряму запитав у Блума про його стосунки зі співачкою. Виявилося, що він, як і Селена, мали прийняти участь у WeDay – благодійному заході, що проводиться у Ванкувері та має на меті надихнути молодь на активні дії й додати їм впевненості у собі. Саме тому, вони опинилися разом у аеропорті.

Варто зазначити, що у аеропорті Ванкувера вони також знаходилися одночасно. Проте, цього разу вони намагалися триматися подалі один від одного. Можливо, комусь це здалося доволі підозрілим. Але, можливо, це саме через те, що зірки не бажали продовження розповсюдження неправдивих чуток і появи нових неоднозначних фотографій від папараці в нових випусках таблоїдів.

Орландо Блум і Селена Гомес не пара

Орландо Блум і Селена Гомес не пара

Орландо Блум і Селена Гомес не пара
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...