Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кім Кардашьян розповіла про свою донечку

Кім Кардашьян розповіла про свою донечку

 26-10-2014, 12:00       o_sem       1273     
Кім Кардашьян розповіла про свою донечку


Донька зіркової пари Каньє Веста і Кім Кардашьян з самого народження вже встигла стати знаменитістю. Світлини Норд регулярно з’являються на обкладинках журналів і володарюють у інтернет-просторі.

Проте, Кім і Каньє не бажають, щоб їхня донька спочивала на лаврах і користувалася популярністю своїх батьків. Вони впевнені, що Норд достатньо талановита і цікава, щоб самостійно «пробивати» собі дорогу в житті. Про це у своєму інтерв’ю виданню Evening Standart розповіла сама зіркова мама. Вона впевнена, що донька піде слідами батьків і також буде працювати у шоу-бізнесі. Проте, ключове слово тут «працювати».

Кім розповіла, що коли вона була підлітком, її сім'я була не надто заможна. Проте, дівчина завжди мріяла про брендові речі. Тому, щоб придбати бажану обновку вона працювала у магазині одягу і збирала гроші. Кім впевнена, що лише працею наполегливою і старанною можна досягти бажаних висот і здійснити свою мрію.

А ось про конкретну професію зіркові батьки поки що не думають. Вони вважають, що їхня донечка сама в змозі буде обрати що саме їй більше до душі. Підтримку і допомогу Норд, звісно, отримає. Але, при цьому, лише докладаючи власні зусилля зможе заробити свої власні кошти і популярність.

Кім Кардашьян розповіла про свою донечку
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...