Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Альбом Тейлор Свіфт потрапив у мережу

Альбом Тейлор Свіфт потрапив у мережу

 27-10-2014, 20:00       o_sem       920     
Альбом Тейлор Свіфт потрапив у мережу


Довгоочікуваний п’ятий студійний альбом Тейлор Свіфт, що отримав назву «1989» потрапив до інтернет-мережі за три дні до свого офіційного релізу, який відбудеться двадцять сьомого жовтня.

Альбом Тейлор Свіфт потрапив у мережу


Зірка сказала, що, навіть, не хоче коментувати цю подію. Вона не довіряє сучасним технологіям, і не хоче говорити про те, що всі її нові композиції вкрали хакери. Це виводить її зі стану рівноваги, і вона може так засмутитися, що може зірватися на концерті.

Прихильники зірки також надзвичайно засмучені. Вони просять всіх свідомих слухачів не підтримувати піратство і дочекатися офіційного релізу.
Хакерам вдалося вкрасти не тільки тринадцять основних синглів, що увійшли до платівки, а ще шість додаткових ексклюзивних треків, які були записані для спеціальної Target Edittions. Target – це мережа магазинів, де розпочнуться американські продажі Тейлор.

Альбом Тейлор Свіфт потрапив у мережу


За даними засобів масової інформації, піратський файл потрапив до інтернет-мережі з французького серверу. Звукозаписуюча компанія Свіфт «Big Machine Records», скоріше за все, вже найближчим часом подасть позов і намагатиметься відшкодувати збитки через цей протиправний акт.

Сподіваймося, що, не дивлячись на цю прикрість, презентація студійного альбому «1989» пройде якнайкраще, і Тейлор перестане засмучуватися. Закликаємо всіх читачів не користуватися піратською версією, а ще трішечки почекати.

Альбом Тейлор Свіфт потрапив у мережу
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...