Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Бейонсе взялась за створення марки одягу (фото)

Бейонсе взялась за створення марки одягу (фото)

 28-10-2014, 20:00       o_sem       1039     
Бейонсе взялась за створення марки одягу (фото)


Останнім часом, новини щодо Бейонсе стосуються лише її особистого життя. Між тим, королева R&В не зупиняється і продовжує розвиватись у найрізноманітніших напрямках кар’єри. Так, нещодавно стало відомо, що співачка вирішила підкорити ще й модний світ. Ні для кого не секрет, що Бейонсе володіє по-справжньому гарним смаком у одязі як у концертному, так і в повсякденному. Напевно, саме тому один із найвідоміших у світі масмаркетів TopShop вирішив запропонувати їй створити спільний бренд повсякденного одягу.

Бейонсе взялась за створення марки одягу (фото)


Керівництво TopShop одразу вирішило прокоментувати цю подію: «Це буде не колаборація. Ми будуємо абсолютно новий бренд, будуємо новий бізнес – незалежний, з власним офісом і керівництвом». Акції нового бренду, що вже отримав назву Parkwood Topshop Athletic Ltd, будуть розділені навпіл.
Очікується, що вже восени наступного року Бейонсе представить перші результати цієї багатообіцяючої співпраці.

Зазначимо, що співачка вже давно симпатизує TopShop і часто вбирається у речі з їхніх колекцій. А про можливу співпрацю стало відомо ще минулої зими, коли Бейонсе зустрілась із володільцем бренду Філіпом Гріном. Виявилось, що філософія TopShop і співачки повністю співпадають, а основною темою співпраці стане спорт.

Бейонсе взялась за створення марки одягу (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...