Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » На аукціоні продали речі Джона Ленона

На аукціоні продали речі Джона Ленона

 29-10-2014, 21:00       o_sem       653     
На аукціоні продали речі Джона Ленона


Популярність всесвітньовідомої групи «Beatles» не зменшується, не дивлячись ні на що. Вже багато років група не існує, але справжні фанати Ліверпульської четвірки не забувають про своїх улюбленців. Особливо шанобливе ставлення всіх прихильників, звісно, до легендарного Джона Ленона. Нагадаємо, що він трагічно загинув у 1989 році, від рук свого прихильника.

Вкотре це підтвердив черговий аукціон, що пройшов на минулому тижні. На ньому продавали речі, що колись належали співакам, а також іншим відомим особистостям минулого. Так, серед лотів був представлений лист Джона Ленона телеведучій Джо Франклін. В ньому він розповідав Джо про музичний талант своєї коханої Іоко Оно. Його продали за доволі кругленьку сумму – двадцять вісім тисяч доларів.

Крім того, на аукціоні виставляли листки з автографами всіх учасників «Beatles» датовані 1969 роком. За них один з прихильників віддав шістнадцять тисяч доларів.

Особливим лотом аукціону стали окуляри Джона Ленона. Ті самі круглі окуляри, які запам’ятались багатьом прихильникам групи завдяки тому, що саме в них він був відображений на багатьох постерах і з’являвся на декількох концертах. Їх продали за сорок тисяч доларів.

На аукціоні продали речі Джона Ленона
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...