Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Королева відправила перший твіт (фото)

Королева відправила перший твіт (фото)

 29-10-2014, 13:00       o_sem       822     
Королева відправила перший твіт (фото)


Вік не може стати перепоною в користуванні сучасними технологіями. Принаймні, королева Великобританії Єлизавета ІІ вкотре це довела. Вона особисто відправила повідомлення у популярній соціальній мережі Twіtter, чим здивувала не тільки своїх прихильників, а й все суспільство, адже королеві, вже вісімдесят вісім років.

У першому повідомленні йшлося про виставку, яку відвідала монархиня: «Для мене велике задоволення відкривати виставку «Інформаційне сторіччя» у Science Museuм і я сподіваюсь, що відвідувачам вона сподобається. Єлизавета Р.» Перше особисте повідомлення від королеви у перші ж півгодини після публікації, отримало більше трьох тисяч двохсот ретвітів.

Нагадаємо, що акаунт королеви створили ще у 2009 році, для того щоб публікувати фотографії і відео з Букінгемського палацу, а також повідомлення щодо життя царської родини. Таким чином, жителі Великобританії завжди могли залишатись у курсі подій найголовнішої сім'ї Британії. За ці роки акаунт її Величності отримав більше семисот тисяч фоловерів.

Зазначимо, що Єлизавета завжди намагалась підтримувати використання новітніх технологій. Окрім постійної підтримки науки і техніки країни, вона, навіть, навчилась користуватись мобільним телефоном, який їй подарував її син. Погодьтесь, що для жінки її віку – це справжнє досягнення.

Королева відправила перший твіт (фото)

Королева відправила перший твіт (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...