Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Співак і футболіст проти жорстокого поводження з дітьми

Співак і футболіст проти жорстокого поводження з дітьми

 29-10-2014, 11:30       o_sem       766     
Співак і футболіст проти жорстокого поводження з дітьми


Двоє відомих і багатих чоловіків – Девід Бекхем і Робі Уільямс приєднались до соціальної кампанії ЮНІСЕФ, метою якої являється заклик зупинити насильство стосовно дітей. Співак і футболіст прийняли участь у зйомках спеціальної соціальної реклами.

За даними організації, від насильства кожні п’ять хвилин у світі помирає одна дитина. Мається на увазі не тільки фізичне насильство батьків, опікунів, родичів, а й страждання дітей від хвороб, голоду, хаосу війни та різноманітних катастроф. Спеціалісти попереджають, що якщо не почати якісь радикальні зміни, то вже в наступному році показник збільшиться, і щодня буде помирати близько трьохсот сорока п’яти дітей.

Знаменитості не змогли залишитись осторонь такої важливої проблеми. Вони впевнені, що їхня участь у компанії «Діти у небезпеці: зупинити насилля стосовно дітей» має допомогти привернути більшу увагу суспільства до цієї проблеми, зокрема, і керівництва.

Обидва являються послами доброї волі ЮНІСЕФ. Вони бачили своїми очима, як страждають діти. Тепер вони вирішили, що прийшов час розповісти про це й іншим жителям цієї планети. За їхніми словами, ми не маємо права ігнорувати цю проблему, адже саме від наших з вами вчинків буде залежати скільки ще дітей помре через жорстоке ставлення.

Співак і футболіст проти жорстокого поводження з дітьми
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...