Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Світлана Лобода представила нову пісню

Світлана Лобода представила нову пісню

 31-10-2014, 15:00       o_sem       1962     
Світлана Лобода представила нову пісню


Відома українська співачка Світлана Лобода продовжує радувати своїх прихильників і просто слухачів якісною музикою. Не дивлячись на складні обставини у своєму особистому житті, чутки і скандали навколо своєї персони, вона вперто продовжує захоплювати музичний простір країни.

Так, нещодавно Лобода представила лірик-відео з текстом на пісню «Не потрібна». Нагадаємо, що прем’єра самої пісні відбулася ще вісімнадцятого жовтня на дні народженні співачки. Одразу ж, цей трек охрестили «справжньою музичною бомбою», і пророчили йому надзвичайний успіх. Схоже, що ці думки не були помилковими. Адже, як тільки вийшло лірик-відео, а пісня потрапила у ротацію, вона одразу ж увірвалася на перші місця всіх хіт-парадів.

Саме лірик-відео доволі нетипове для Лободи. У ньому немає активного яскравого дійства. Весь відео ряд складається з набору чорно-білих фотографій, на тлі яких спливають рядки пісні.

Період написання пісні співпав із надзвичайно складним періодом у житті Світлани. Це реквієм по її колишньому коханню. Саме тому, вона пронизана душевним болем, який стовідсотково знайомий кожному слухачу. Напевно, саме через це пісня отримала таку велику популярність. Як стверджує сама співачка, вже зовсім скоро вийде нова версія кліпу. Це буде черговий короткометражний драматичний фільм із власною історією.

Світлана Лобода представила нову пісню
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...