Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Тейлор Свіфт не готова роздавати свою музику задарма

Тейлор Свіфт не готова роздавати свою музику задарма

 10-11-2014, 11:29       o_sem       979     
Тейлор Свіфт не готова роздавати свою музику задарма


Відома співачка Тейлор Свіфт відмовилася від пропозиції викласти свій новий довгоочікуваний альбом «1989» на популярний стрімінговий сервіс «Spotify». Вона мотивувала своє рішення тим, що, за її думкою, альбоми виконавців мають купуватися, а не роздаватися задарма.

Варто зазначити, що «Spotify» не зовсім безкоштовний сервіс. Для того, щоб мати можливість ним користуватися, необхідно заплатити близько десяти доларів у місяць. Тільки тоді користувач отримує можливість використовувати музичний каталог сервісу. Сімдесят процентів від зібраних коштів «Spotify» передає виконавцям.

Проте, Тейлор вважає, що така сума не може компенсувати роботу всієї команди, яка старанно працювала над створенням нового альбому.

Нагадаємо, що новий альбом Тейлор Свіфт «1989» вийшов зовсім недавно. І, одразу ж, почав бити всі можливі рекорди. Він вже став найбільш продаваним альбомом за останні дванадцять років. Лише за перший тиждень продажів, співачка продала більше 1,3 мільйони копій диску. Таким чином, Тейлор перемогла аналогічні результати репера Емінема і його альбому «The Eminem Show».

Саме через це, деякі з прихильників співачки вважають, що вона стала занадто жадібною. Адже з такими продажами, можна було б і дозволити собі викласти альбом за номінальну вартість у мережу.

Тейлор Свіфт не готова роздавати свою музику задарма
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...