Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Том Форд підтримав Ріану

Том Форд підтримав Ріану

 10-11-2014, 19:00       o_sem       934     
Том Форд підтримав Ріану


Останнім часом, на відому співачку Ріану посипався шквал критики, у першу чергу, від експертів моди і стилю. Вони звинувачують її у надмірній відвертості, яка, часом, межує з вульгарністю. На захист сміливої співачки встав легендарний гуру дизайну, Том Форд. У своєму блозі Том написав, що захоплюється красою і сміливістю Ріани. Особливо він відмітив «голу сукню» співачки. На його думку, тільки надзвичайно гарна жінка може дозволити собі вдягати такі речі, а Ріана, дійсно відноситься до таких. Дизайнер розповів, що він підібрав декілька образів для співачки, проте, він радий, що дівчина не обрала його сукні, а надала перевагу саме «голій сукні».

Нагадаємо, що на одну з церемоній нагородження, співачка прийшла у повністю прозорій сукні, при цьому не одягнувши (чи майже не одягнувши) спідньої білизни. Таким виглядом вона просто шокувала всіх присутніх. Наступного разу, на іншому заході, вона з’явилася у трохи більш закритому вбранні, проте, воно також було дуже відвертим.

До речі, Том Форд став не єдиним представником модної індустрії, який виказав свій захват стилем і смаком Ріани. В останньому своєму інтерв’ю Олівьє Рустен, креативний директор Будинку Моди Balmain, також нагородив співачку компліментами і сказав, що працювати з нею –здійснення мрії.

Том Форд підтримав Ріану

Том Форд підтримав Ріану

Том Форд підтримав Ріану

Том Форд підтримав Ріану

Том Форд підтримав Ріану
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...