Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » «Голодні ігри» піднімуться на підмостки

«Голодні ігри» піднімуться на підмостки

 10-11-2014, 15:00       o_sem       1011     
«Голодні ігри» піднімуться на підмостки


Мега-популярна трилогія Сьюзан Колінз «Голодні ігри» перетвориться не тільки на ефектну кінострічку, а ще й на театральне видовище. Схоже, що популярність цієї надзвичайної історії продовжує рости невпинними темпами. Кінокомпанія Lionsgate об’явила про початок робіт по адаптації трилогії для показу на театральній сцені.

При створенні нового театрального дійства, кіностудія планує задіяти всі можливі сучасні візуальні технології, у тому числі, й 3D-технологію. Хто буде виконувати головні ролі, поки що не відомо. Також не відомо, чи об’єднають всі три книги у одну виставу, чи якимось чином, розділять їх.

Варто зазначити, що для спектаклю Lionsgate планує створити спеціальний театр, який буде озброєний всіма найсучаснішими новинками технологій. Продюсуванням проекту займеться володар нагороди Tony - Робін де Левіта, який став відомим завдяки своїм масштабним і ефектним постановкам на Бродвеї. Прем’єра вистави запланована на 2016 рік.

А всім прихильникам «Голодних Ігор» нагадуємо, що прем’єра нового фільму «Сойка-пересмішник. Частина перша» відбудеться вже зовсім скоро – двадцятого листопада, тож готуйтеся.

«Голодні ігри» піднімуться на підмостки

«Голодні ігри» піднімуться на підмостки

«Голодні ігри» піднімуться на підмостки
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...