Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Мет Деймон знову стане «Джейсоном Борном»

Мет Деймон знову стане «Джейсоном Борном»

 11-11-2014, 19:00       o_sem       1051     
Мет Деймон знову стане «Джейсоном Борном»


Стало відомо, що відомий актор Мет Деймон планує повернутися до зйомок у франшизі про агента Джейсона Борна. Він сам розповів про це, під час відвідин одного публічного заходу, на який він завітав разом зі своїм другом Беном Аффлеком. Питання про «Борна» підняв Аффлек, а Деймон, без зайвої секретності, вирішив зізнатися у тому, що мріє повернутися до роботи у цьому проекті.

Нагадаємо, що Мет виконував головну роль у перших трьох стрічках франшизи. Але не погодився працювати у четвертій. Тому, сюжетна лінія відхилилася від Джейсона Борна і переключилася на іншого головного героя – Тоні Гілроя, а Деймон так і не з’явився у жодному кадрі четвертого «Борна».

Трапилося це через те, що режисер - Пол Грінрасс, який зняв другий і третій фільми, посварився з постійним сценаристом франшизи Тоні Гілроєм. У свою чергу, актор заявив, що не повернеться до фільму, поки Пол не стане знову режисувати його. Тепер, коли конфлікт Гілроя і Грінрасса вичерпаний, Деймон готовий до повернення.

Чутки про те, що Мет веде переговори щодо свого повернення до «Борна», з’явилися ще на початку вересня. Тепер же, актор підтвердив їх офіційно.

Тож, з нетерпінням чекаємо на прем’єру «Борна - 5», яка, за словами Деймона відбудеться наприкінці 2016 року.

Мет Деймон знову стане «Джейсоном Борном»

Мет Деймон знову стане «Джейсоном Борном»
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...