Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кім Кардашьян випустить свою книгу

Кім Кардашьян випустить свою книгу

 12-11-2014, 19:00       o_sem       908     
Кім Кардашьян випустить свою книгу


Кім Кардашьян і її видавець, не перстають інтригувати прихильників. Потрохи вони відкривають все нові і нові подробиці майбутньої книги, назва якої вже відома – Selfish («Егоїстична»). Тепер же вони вирішили повідомити остаточну дату виходу творіння Кім – двадцять восьме квітня.

Крім того, Кардашьян вирішила трохи розповісти про книгу. Виявляється, що витвір буде не про неї саму, а про її прихильників. Тобто, Кім випустить книгу про своїх улюблених фанів, і їм же і продасть цю книгу. Цікава маркетингова ідея, чи не так?

Також був опублікований шматочок анотації від видавця. У ній він порівняв її зі справжнім символом Америки, секс-символом двадцятого сторіччя, «американською мрією» - Мерлін Монро. Хоча, блондинкою Кім була не так довго, зате її шлях до слави і шоу-бізнесу був так само довгим і тернистим.

Наразі, вже відомо, що збірка буде мати триста п’ятдесят дві сторінки, і складатиметься з двох тисяч знімків. У збірку ввійдуть знімки, які раніше не публікували, а також її найулюбленіші селфі. Найбільшу цікавість публіки викликають ті фото, які відносяться до раннього творчого періоду зірки, адже всім цікаво якою ж була Кім до того, як стати всесвітньо відомою.

Кім Кардашьян випустить свою книгу

Кім Кардашьян випустить свою книгу

Кім Кардашьян випустить свою книгу
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...