Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Бруклін Бекхем пішов слідом за батьком

Бруклін Бекхем пішов слідом за батьком

 12-11-2014, 19:30       o_sem       1019     
Бруклін Бекхем пішов слідом за батьком


Схоже, що старший син Вікторії та Девіда Бекхема, остаточно вирішив піти слідами батька. Нещодавно стало відомо, що п’ятнадцятирічний хлопчина підписав свій перший у житті контракт на один рік з футбольною командою «Арсенал». Також є достовірна інформація, що крім «Арсеналу», юним футболістом цікавилися також такі відомі клуби як «Манчестер Юнайтед» і «Челсі». З достовірних джерел також стало відомо, що у випадку, якщо цей рік пройде досить плідно, то контракт подовжать і, скоріше за все, на багато довше, аніж на рік.

Варто зазначити, що обидва його молодших брата – дванадцятирічний Ромео і дев’ятирічний Круз – також полюбляють футбол і тренуються у школі клубу «Арсенал». Доволі вірогідно, що вже через три і шість років відповідно, клуб поповниться двома новими іменитими молодими футболістами.

Крім своєї футбольної кар’єри, Бруклін також активно знімається у рекламі. За інформацією західних засобів масової інформації, він власною працею за минулий рік вже встиг заробити близько сорока п’яти тисяч фунтів стерлінгів. Тож, навіть, якщо його футбольна кар’єра не складеться, він з легкістю зможе заробляти собі на життя, працюючи, як модель.

Бруклін Бекхем пішов слідом за батьком

Бруклін Бекхем пішов слідом за батьком
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...