Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Блейк Лавлі буде випускати свою лінію одягу

Блейк Лавлі буде випускати свою лінію одягу

 13-11-2014, 19:30       o_sem       967     
Блейк Лавлі буде випускати свою лінію одягу


Нещодавно стало відомо, що акторка Блейк Лавлі планує створити свою власну лінію одягу. Така заява з вуст акторки прозвучала під час American Made Summit, на якому виступала Блейк. Під час спілкування зі слухачами, Лайвлі з залу запитали щодо того, чи не планує вона розширити поле своєї діяльності. Блейк розповіла, що давно мріє про власну лінію одягу, а поки що займається розробкою капсульної колекції.

Зазначимо, що Блейк, майже ніколи, не користується послугами стиліста, а, отже, всі її образи – її рук справа. І, чесно кажучи, ми не пам’ятаємо, щоб коли-небудь акторка виглядала не відповідно до події, чи просто негарно. Отже, Лавлі дійсно має доволі гарний і витончений смак. Тож, і одяг від Блейк має сподобатися багатьом дівчатам.

Але, наразі, у зірки банально не вистачає на це часу. Окрім постійних світських заходів, підготовки до народження своєї першої дитинки і розробки нового сайту, вона ще й розробляє капсульну колекцію, яка, за її словами «вийде найближчим часом».

Вона, також, доволі довго розповідала про свій сайт, який вони розробляють разом з зірковим чоловіком Райаном Рейнольдсом. Виявилося, що окрім безлічі цікавий статей, на сайті Preserve ви зможете купити прикраси ручної роботи, єдині у своєму роді. Крім того, Блейк акцентувала увагу слухачів на тому, що це сайт не тільки для жінок, а для всієї родини.

Блейк Лавлі буде випускати свою лінію одягу

Блейк Лавлі буде випускати свою лінію одягу

Блейк Лавлі буде випускати свою лінію одягу
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...