Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Квентін Тарантіно йде з кіно

Квентін Тарантіно йде з кіно

 14-11-2014, 19:00       o_sem       1046     
Квентін Тарантіно йде з кіно


Нещодавно, у ході чергового інтерв’ю, культовий режисер розповів, що збирається покинути режисерство. Як зазначив сам Квентін, це відбудеться одразу по завершенню роботи над стрічкою «Мерзенна вісімка», зйомки якої вже стартували. Таке рішення знаменитого режисера здивувало багатьох. Але сам Квентін сказав, що впевнений – піти треба до того, як тебе попросять піти. Крім того, він зазначив, що режисерство – робота молодих.

Нагадаємо, що Квентін Тарантіно – легендарний режисер, який створив такі шедеври сучасного кіно як «Кримінальне чтиво», «Вбити Біла» і багато інших фільмів, які стали базою для наступного покоління.

Не можемо не зазначити, що Тарантіно, останнім часом, дає багато приводів для розмов про себе. Декілька тижнів тому папараці сфотографували його з невідомою жінкою. Схоже, режисер, нарешті, закохався. Не відомо, чи вплинуло його нове захоплення на його рішення залишити кіноіндустрію.

На питання чим він буде займатися після того, як піде з кіно, режисер розповів, що він збирається писати п’єси і романи, засновані на його дитячих спогадах. Крім того, метр зазначив, що, навіть після того, як він піде з режисерства, якщо йому зустрінеться дійсно достойна історія, він не зможе відмовити, і знову займеться режисурою.

Квентін Тарантіно йде з кіно
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...