Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Maison Martin Margiela зпрацювалися з Джоном Гальяно

Maison Martin Margiela зпрацювалися з Джоном Гальяно

 14-11-2014, 22:30       o_sem       873     
Maison Martin Margiela зпрацювалися з Джоном Гальяно


Місяць тому стало відомо, що модний будинок Maison Martin Margiela вирішив призначити головним креативним директором скандально відомого Джона Гальяно. Таке рішення керівництва марки було доволі неоднозначно сприйнято суспільством. Багато хто, як і раніше, вважає, що Гальяно не місце на модному подіумі. Інші ж, навпаки, вирішили пробачити відомому дизайнеру його нетверезу витівку.

Нагадаємо, що 2011 року Джон втратив роботу, свій статус і повагу навколишнього світу за свої антисемітські висловлювання і некоректну поведінку. Тоді, суспільство жорстко засудило дизайнера і на декілька років він взагалі зник з подіму. Але, через деякий час, його вибачення були почуті, й він потроху почав повертатися до роботи, випускаючи капсульні колекції.

Голова Maison Martin Margiela розповів, що керівництво бренду повністю задоволено роботою Гальяно. За його словами, дизайнер прекрасно влився у колектив і, наразі, активно працює над створеннями нових шедеврів. У Maison Martin Margiela впевнені, що саме Гальяно допоможе їм оновити бренд і вивести його на провідні місця у світових рейтингах.

Результати роботи скандального дизайнера ми з вами зможемо оцінити вже у січні, коли він представить їх на осуд модного суспільства на Тижні Моди у Парижі.

Maison Martin Margiela зпрацювалися з Джоном Гальяно
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...