Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Майлі Сайрус у епатажній рекламі (фото)

Майлі Сайрус у епатажній рекламі (фото)

 17-11-2014, 21:00       o_sem       1042     
Майлі Сайрус  у епатажній рекламі (фото)


Епатажна співачка, яка неодноразово дивувала публіку своїми вчинками, вирішила взятися за комерційний бік своєї професії. Вона стала головною героїнею ролику, присвяченого жіночим колготам.

На білому тлі, у червоних панчохах і з великим повітряним серцем у руках. Саме так Майлі рекламувала колготи Golden Lady. Зазначимо, що все вище описане – це весь одяг Сайрус для реклами. Проте, чесно кажучи, від цієї зірки ми не очікували нічого іншого.

Двадцяти однорічна співачка, протягом всього короткого рекламного ролику, грається із повітряною кулькою, облизує її, підкидає у повітря, а під кінець, взагалі повністю стискає і викидає, залишаючись лише у яскраво червоних колготах. Весь цей перфоманс відбувається під пісню власного авторства «Get it Right».

Варто зазначити, слоган рекламної кампанії звучить так: «Golden Lady змінює світ колгот. Звільни свої ноги за допомогою ексклюзивної лінії безшовних колготок».

Зазначимо, що Майлі першою поділилася кадрами з реклами зі всім світом на своїй сторінці у соціальній мережі. Де, до речі, розповіла, що роздягання для неї – не проблема. Вона себе повністю комфортно почуває і у гарному кутюрному образі, і зовсім без одягу.

Майлі Сайрус  у епатажній рекламі (фото)

Майлі Сайрус  у епатажній рекламі (фото)

Майлі Сайрус  у епатажній рекламі (фото)

Майлі Сайрус  у епатажній рекламі (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...