Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Нове інтерв’ю Хіларі Дафф

Нове інтерв’ю Хіларі Дафф

 18-11-2014, 19:00       o_sem       1075     
Нове інтерв’ю Хіларі Дафф


Відома акторка і співачка Хіларі Дафф стане головною героїнею «Health». Крім легкої і позитивної фотосесії для видання, вона також дала інтерв’ю, у якому поділилася своїми переживаннями з приводу розлучення, думками про важливість худорлявості, новинами про свого сина і планами на майбутнє.

Зокрема, двадцяти семирічна зірка розповіла, що колись - десять років тому, під час розквіту її кар’єри, вона важила близько сорока кілограмів. І вважала, що це забагато. Тому, надзвичайно уважно слідкувала за тим що їсть. Тепер Хіларі відкрито визнає, що на той час була аж занадто худою.

Це не прикрашало її і не робило привабливішою, а, навпаки, перетворювало на «ходячий скелет». Після народження сина, суспільна думка почала тиснути на неї. Щоб повернутися у форму, їй знадобилося більше ніж півтора роки. Проте, тепер Дафф стала мудрішою: не тримає занадто сувору дієту, регулярно займається фітнесом, але не ставить за мету повернутися до попередньої ваги – просто хоче тримати своє тіло підтягнутим.

Крім того, Хіларі повідала, що, не дивлячись на розлучення, вони, з колишнім чоловіком Маком Комрі, залишилися в дуже близьких і гарних відносинах. Вони постійно спілкуються і не тримають зла один на одного.

Нове інтерв’ю Хіларі Дафф

Нове інтерв’ю Хіларі Дафф

Нове інтерв’ю Хіларі Дафф

Нове інтерв’ю Хіларі Дафф
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...