Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кеті Перрі розповіла про думки щодо суїциду

Кеті Перрі розповіла про думки щодо суїциду

 17-11-2014, 15:56       o_sem       846     
Кеті Перрі  розповіла про думки щодо суїциду


Відома співачка Кеті Перрі побувала на одному з найвідоміших австралійських телешоу. У ході спілкування з ведучими, вона зізналася, що розставання з Раселом Брендом було для неї надзвичайно важким.

Виявилося, що співачка втрапила у глибокий депресивний стан. Вона, навіть, іноді, замислювалася над тим, щоб вчинити суїцид. Раніше Кеті також зазначала, що розрив дався їй доволі важко. Вона розповідала, що почувала себе як у казці, а потім казка просто щезла, і реальність важко її ранила. Проте, цього разу співачка була дуже відверта. Раніше, вона воліла якомога менше говорити про цю подію.

Нагадаємо, що одна з найепатажніших пар шоу-бізнесу, Кеті Перрі і Расел Бренд, одружилися у 2010 році, проте, вже у 2011 році вони розірвали свої стосунки.

Виявилося, що від фатальної помилки її врятувала творчість. За словами Перрі, у пісні «Grace of God» вона і розповіла про свою депресію, свій біль і те, як їй було сумно. Тепер же у житті співачки все змінилося. Вона знайшла нового коханого і, схоже, що її особисте життя налагоджується. Що ж, побажаємо їй успіхів і творчої наснаги, а також більше ніколи навіть не мати думок щодо вкорочення свого життя.

Кеті Перрі  розповіла про думки щодо суїциду

Кеті Перрі  розповіла про думки щодо суїциду

Кеті Перрі  розповіла про думки щодо суїциду
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...