Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Подарунок від Єлизавети ІІ

Подарунок від Єлизавети ІІ

 19-11-2014, 12:23       o_sem       1118     
Подарунок від Єлизавети ІІ


За словами інсайдера, надзвичайно близького до королівської сім’ї, королева Великої Британії Елизавета ІІ збирається піти з престолу. За його ж словами, це станеться вже найближчим часом, скоріше за все, ще до настання нового року. З такою сенсаційною новиною вийшов свіжий номер англійського журналу Woman’s Day Magazine.

Королева має повідомити цю новину офіційно всім своїм підданим в її традиційному різдвяному зверненні до нації. Проте, схоже, вона підготувала достойну заміну собі. Той же інсайдер стверджує, що трон вона передасть герцогині Кетрін і принцу Уільяму. Дійсно, такі різдвяні подарунки своєму улюбленому онуку може зробити тільки королева.

Зазначається, що це рішення викликано тим, що пару Кетрін і Уільяма в Великій Британії, та й у всьому світі, люблять і цінують. Вони майже досягли рівня популярності принцеси Діани.

За словами інших джерел, королева вирішила покинути престол через дві основні причини. По-перше, терористична загроза під час Дня пам’яті у Лондоні. Схоже, Єлизавета вже стомилася від подібних вибриків радикалів. Ну і друга, не менш важлива – хвороба її чоловіка принца Філіпа. Нагадаємо, що Філіп завжди був поруч зі своєю дружиною і всіляко підтримував її. Тепер же, вона хоче бути поруч з ним і ні на мить не залишати його, а обов’язки королеви не дають їй такої можливості.

Подарунок від Єлизавети ІІ

Подарунок від Єлизавети ІІ

Подарунок від Єлизавети ІІ

Подарунок від Єлизавети ІІ
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...