Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Chloe відкриває pop-up крамницю

Chloe відкриває pop-up крамницю

 20-11-2014, 21:30       o_sem       742     
Chloe відкриває pop-up крамницю


Мистецтво і мода споконвіку йдуть поруч. Зазвичай, художники стають законодавцями моди і створюють нові модні напрями, і, навпаки, дизайнери одягу рано чи пізно починають додавати у свої творіння все більше і більше творчості власного виробництва. Схоже, що і відомий бренд Chloe цілком із цим згоден. Креативний директор модного будинку Клер Уейт Келлер у новій Лондонській pop-up крамниці вирішила зробити ставку не лише на моду, а й на сучасне мистецтво. Майже всі предмети, що тут представлені, від найменших рушничків до дорогих вечірніх суконь, створені у тісній співпраці з художниками.

Найбільше робіт створено трьома дівчатами-художницями Джені Савіл, Карен Кілімінік і Као Фей. Наприклад, Джені створила для нової крамниці ексклюзивні розписні хустинки, у яких за основу взято принт, створений за допомогою копіювання слідів кистей, які залишаються на фарбах під час малювання. Друга з них, Карен, створила оригінальні топи і міні-шорти з використанням техніки англійської вишивки, що неабияк прикрасило ці вироби. А Као Фей стала авторкою найдорожчих суконь у колекції. Їхня головна фішка – історія. Всі дванадцять моделей не просто дуже гарні, а мають за собою історію тих жінок, які одягали аналогічні сукні, і Фей почерпнула їх з архівів модної індустрії.

Вже зовсім скоро ці чудернацькі речі перекочують у шафи модників і модниць, завдяки яким ця суміш моди і творчості прикрасить вулиці сучасних міст.

Chloe відкриває pop-up крамницю

Chloe відкриває pop-up крамницю

Chloe відкриває pop-up крамницю
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...