Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Анджеліна Джолі на обкладинці Variety (фото)

Анджеліна Джолі на обкладинці Variety (фото)

 22-11-2014, 20:30       o_sem       1761     
Анджеліна Джолі на обкладинці Variety (фото)


Відома акторка і, віднедавна, режисер Анджеліна Джолі з’явилася на обкладинці журналу Variety, але не сама, а в компанії акторів Джека О’Конела і Міяві, які знялися у головних ролях у її новому фільмі «Незламний». Нагадаємо, що прем’єра цього фільму відбулася ще сімнадцятого листопада.

Анджеліна розповіла у інтерв’ю виданню про те, що не збирається повністю полишати акторську кар’єру, тож віддані прихильники її акторського таланту можуть зітхнути з полегшенням. Проте, і кар’єру режисера Джолі буде в майбутньому тільки розвивати. Анджеліна зізналась, що відчуває себе значно щасливішою, коли знімає іншого актора і має змогу споглядати його роботу. Вона також вкотре розповіла, що дуже хоче зняти свого коханого чоловіка у майбутньому фільмі. Тож, будемо чекати на нові шедеври у виконанні Анджеліни як акторки, так і режисера.

В основу драми лягла історія легендарного американського бігуна Луі Замперіні, який потрапив під час Другої світової війни у полон до японців. Тільки завдяки своїй хоробрості, мужності, сміливості й силі духу, він зміг вижити і повернутися додому. Ця історія надзвичайно вразила Анджеліну, саме тому вона і вирішила розпочати свою нову кар’єру саме з неї.

Анджеліна Джолі на обкладинці Variety (фото)

Анджеліна Джолі на обкладинці Variety (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...