Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Лана Дель Рей написала дві пісні для Тіма Бартона

Лана Дель Рей написала дві пісні для Тіма Бартона

 21-11-2014, 22:00       o_sem       1078     
Лана Дель Рей написала дві пісні для Тіма Бартона


Співачка Лана Дель Рей вирішила співпрацювати з легендарним режисером Тімом Бартоном. Як повідомляють засоби масової інформації, спеціально для його нового фільму «Великі очі» Лана написала дві нові пісні. Її трек Big Eyes стане основною піснею фільму, а пісня I Can Fly буде звучати під час фінальних титрів фільму. Пісні повністю передають настрій та ідею всього фільму.

За інформацією інсайдерів, ініціатором такої співпраці став сам Тім. Він продемонстрував готовий матеріал, від якого співачка була у захваті. Вона була вражена не тільки самою історією, а й роботою акторів і всієї знімальної команди. Лана впевнена, що фільм приречений на визнання і вона пишається, що саме їй довірили створити музичну тему для нього.

В основу фільму «Великі очі» покладено зворушливу історію американських художників Маргарет і Уолтера, ролі яких виконали Емі Адамс і Крістоф Вальц. Вони прославилися картинами, на яких були зображені діти з великими очима. Реальним автором була Маргарет, але її чоловік не соромився присвоювати собі авторство і видавати її шедеври за свої.

Цю історію ми з вами зможемо побачити і оцінити вже у січні майбутнього року.

Лана Дель Рей написала дві пісні для Тіма Бартона


Лана Дель Рей написала дві пісні для Тіма Бартона
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...