Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Лана Дель Рей у чоловічому журналі (фото)

Лана Дель Рей у чоловічому журналі (фото)

 24-11-2014, 14:32       o_sem       2928     
Лана Дель Рей у чоловічому журналі (фото)


Відома співачка Лана Дель Рей стала головною героїнею чергового номеру журналу Maxim. Звісно, для цього відомого чоловічого журналу вона знялася у відвертій фотосесії, проте, її не можна назвати вульгарною, скоріше еротичною. Навіть у зйомках для чоловічого журналу, можна намагатися внести максимальну художню складову.

Але, звісно, не обійшлося і без вичерпного інтерв’ю від виконавиці виданню. Зокрема, вона розповіла про переїзд із Каліфорнії до Нью-Йорку. Не дивлячись на те, що Лана сама завжди розповідала про свою любов до теплої Каліфорнії, проте, у неї з Нью-Йорком «стався роман». Вона була зачарована історією, культурою і красою цього великого міста. Лана впевнена, що місто і його атмосфера, сама по собі, надихає на творчість.

Також, Дель Рей поділилася статистикою – виявляється, що після того, як вона пофарбувала своє волосся у більш темний колір, глядачі стали значно серйозніше сприймати як її саму, так і її творчість.

А також вона посперечалася з критиками, які стверджують, що її музичний стиль доволі сильно змінився. Співачка запевняє, що це не так. Вона впевнена, що її музика така, як і була. На її думку, змінилося сприйняття її творчості, як нею самою, так і всіма оточуючими.

Лана Дель Рей у чоловічому журналі (фото)

Лана Дель Рей у чоловічому журналі (фото)

Лана Дель Рей у чоловічому журналі (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...