Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » FKA Twigs розповіла про свої стосунки з Паттінсоном

FKA Twigs розповіла про свої стосунки з Паттінсоном

 25-11-2014, 22:30       o_sem       1131     
FKA Twigs розповіла про свої стосунки з Паттінсоном


Нова дівчина актора, який запам’ятався всім глядачам головною роллю Едварда у фільмі «Сутінки» - Роберта Паттінсона, екстравагантна співачка FKA Twigs розповіла про їхні стосунки. Зазначимо, що раніше пара воліла не робити відносини публічними і всіляко приховувала їх.

Тепер ми знаємо, що їхні стосунки розпочалися ще на початку вересня цього року. Хоча, коли почали з’являтися перші фото папараці, майже всі вирішили, що це чутки, а актор і співачка – просто друзі. Але з часом, всім стало зрозуміло – це вже далеко не дружба, а повноцінні романтичні стосунки.

FKA Twigs розповіла, що стосунки із Робертом повністю компенсують всі ті незручності, які вони ж і викликають. Виявляється, фанатки Паттінсона просто засипали співачку FKA Twigs різноманітним брудом. Проте, вона на це не зважає. Єдине, що їй хотілось би виділити – сплеск расизму на її сторінці. На думку співачки, расизм – це гидке і недопустиме явище, як у реальному житті, так і на просторах Інтернету. Саме тому вона, звертаючись до тих, хто залишав на її сторінці такі мерзенні расистські слова, ще раз наголосила на недопустимості такого, адже це ображає не тільки її особисто, а й цілий народ, і, навіть, цілу расу.

FKA Twigs розповіла про свої стосунки з Паттінсоном

FKA Twigs розповіла про свої стосунки з Паттінсоном
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...