Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Леді Гага розповіла про те, хто її врятував

Леді Гага розповіла про те, хто її врятував

 25-11-2014, 16:00       o_sem       805     
Леді Гага розповіла про те, хто її врятував


Всі ми знаємо, що життя зірок повне спокус, які не доступні звичайним людям. Дуже часто актори, співаки і просто відомі люди піддаються цим спокусам і перетворюються на наркоманів та алкоголіків. Така доля ледве не спіткала відому епатажну співачку Леді Гагу. Принаймні, так стверджує сама артистка. І врятував її ніхто інший, як сам сер Елтон Джон.

Ні для кого не секрет, що Гага й Елтон Джон давні друзі. Вони обидва творчі й епатажні, і, як з’ясувалося, у них обох були проблеми із наркотичними речовинами. З тією лише різницею, що співак вже позбавився цієї залежності. А тепер вирішив допомогти своїй молодшій колезі. Він прямо сказав їй, що «вона забагато вживає різноманітних речовин». І, як говорить співачка в одному зі своїх інтерв’ю, саме це допомогло їй зрозуміти свою проблему.

«Я жахнулася цих слів, коли зрозуміла, що зовсім не пам’ятаю весілля своєї кращої подруги Бо О’Коннор. Ми дружимо з нею вже двадцять років, але протягом усього процесу підготовки до її весілля і самого свята, я була під дією речовин. Я нічого не пам’ятаю. Мені соромно, адже Бо заслужила на тверезу дружку».

Тепер Леді Гага старанно стримується і намагається повністю відмовитися від наркотиків. Що ж, побажаємо їй успіхів і перемоги над цією хворобою.

Леді Гага розповіла про те, хто її врятував

Леді Гага розповіла про те, хто її врятував

Леді Гага розповіла про те, хто її врятував
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...