Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » 5 знаменитих людей, яких ніколи не існувало

5 знаменитих людей, яких ніколи не існувало

 1-01-2015, 20:00       glamur       4788     
1. Популярна японська група під назвою АКВ48 недавно поповнилася новою солісткою на ім’я Емі Егічі. Цікавим фактом її появи стало те, що дівчина насправді не реальна, а віртуальна. Для шанувальників АКВ48 стало справжнім потрясінням підняття таємничої завіси виключно комп'ютерного існування поп-японочки.

5 знаменитих людей, яких ніколи не існувало


Образ Егучі був створений із комплекту, зібраного розробниками по дещиці від кожного учасника групи. Отримані зображення віртуально наклали макетом на сто п'ятдесят гігабайт пам'яті й отримали ідеальну японську історію щасливого 16-річного віку. Неподалік від столичного Токіо, пролягло рідне місто - Сайтама. Воно виростило справжню атлетичну спортсменку, розумницю і просто красуню, якій навіть Playboy організував прем'єрну фотосесію. Всього лише пам'ять у 150 ГБ, і ось вона - утопічна досконалість людини. Всього 150 ГБ, і отримуємо лобове зіткнення ідеальної реальності та складеної віртуальності, зовсім непомітне злиття цифер і крові з плоттю.

2. 1927 рік відзначився перемогою людської кмітливості та винахідливості над наївністю і неуважністю в штаті Джорджія, США. Американець Ед Сміт отримав дві форми реєстрації від Технологічного інституту, замість однієї. Майбутній студент не зміг втриматися, і підійшов до заповнення з гумором, свою форму він заповнив під прізвищем Сміт, а додаткову - під вигаданим Джоржджем Бурделем. В інституті Ед разом із Джорджем, примудрявся навіть ходити на всі курси і виконувати всі подвоєні домашні завдання на відмінно.

5 знаменитих людей, яких ніколи не існувало


У загальному підсумку, друзі успішно підтвердили кваліфікаційний рівень дипломованих фахівців технологічної ступеня. Навіть на цьому не закінчилася історія нереального героя. Друзі Сміта, дізнавшись про студентські пустощі, стали допомагати йому. Так що біографія Бурделя мала продовження у дванадцяти європейських вильотах часів Другої Світової, у членстві директорської ради мурзилівського журналу, у дев'яносто річній тривалості життя, при цьому, його номінували на премію «Людина Року 2001». На превеликий жаль, містер Бурдель не набрав достатню кількість голосів (тільки 57%), і не зміг забрати свою заслужену премію. У будь-якому разі, у кожного є можливість познайомитися з героєм нашого часу особисто на його персональній сторінці соціальної мережі Facebook, де вже більше п'яти тисяч сучасників у друзях із ним. Ну, як питається, навіть після викриття Сміта, керівництву Технологічного вузу не зарахувати його витівку до лав найкращих жартів за історію існування навчального закладу?

3. На те він і маркетинговий відділ, щоб підтримувати імідж та ім'я компанії. На те вона і Sony, щоб відділ маркетингу і кінокритики давали позитивні відгуки щодо прокату фірмових кіношедеврів: «Тварини», «Невидимки», «Патріота» і «Вертикальної межі». Ім'я такого альтруїста - Девід Меннінг. За нечесну поведінку каліфорнійські кіномани Режек і Бекнел подали судовий позов на Кінокорпорацію. Звичайно, Sony в індивідуальному порядку, вирішили проблему без непотрібних нікому судових засідань і розглядів.

5 знаменитих людей, яких ніколи не існувало


4. Щоб був успішний продаж, важливу роль відіграє добрий погляд і посмішка. Так, у 1937 році Куакер Оутс створили ідеальне обличчя компанії, взявши за основу «Шоу Мінестрелей».

5 знаменитих людей, яких ніколи не існувало


Свою роль, із неповторною пишністю багатьох десятиліть, зіграла тітонька Джеймама з Чикаго. 1964 року тітоньці вручили ключі від міста (штат Мічиган); у 1966 році Джеймама випустила сироп; а в 1991 році було підвищено рівень концентрації у ньому.

5. Актрисою, яка грає актрису, стала Алі Ларсен. Американська письменниця Шеріл, бажаючи пожартувати, у 1996 році опублікувала статтю у журналі Esquire про кінозірку на ім'я Алегра Коулман. Фотографічним праобразом послужила Ларсен.

5 знаменитих людей, яких ніколи не існувало


Її портфоліо прикрасило кінострічку, яка мала вийти у прокат незабаром, за участю Вуді Аллена.

Едвард Костнер, розглядаючи прес-реліз стрічки новин, викрив письменницю. Трохи згодом, у березні був написаний роман сатиричного жанру під назвою «Моя остання кінозірка» .

2003 рік відіграв важливу роль у кар'єрному рості Алі. Завдяки видавництву Рендом Хаус, Алі Ларсен з'явилася на сторінках книги, яка дала їй можливість брати участь у шоу на телебаченні, зйомках у кінофільмах, серіалах. І на цьому не зупинявся потік пропозицій знятися в кіно. Ну і нехай, що ніякого зв'язку не було між Алі Ларсен і Алегрою Коулман.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...