Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Дрю Беррімор поділилася особистим

Дрю Беррімор поділилася особистим

 28-11-2014, 18:00       o_sem       929     
Дрю Беррімор поділилася особистим


Щаслива матуся Дрю Беррімор продовжує розповідати всьому світові про те, як це чудово бути мамою. Цього разу вона обрала доволі неординарний спосіб, щоб донести це до всього світу. Вона презентувала новий аромат, назвавши його «дуже особистим». Справа у тому, що Дрю надихнулася моментами, які пов’язані з донечкою і тим «прекрасним хаосом, що називається дім», коли створювала цей парфум.

Це продовження лінійки косметики Flower, а назва самого аромату – Cherished. Акторка також зазначила, що цей парфум дуже близький для неї, він має дуже глибокі корені в її душі, проте, вона сподівається, що аромат прийдеться до смаку широкому колу покупців. Не дивно, що на рекламному фото парфуму Дрю опинилась не сама, а разом зі своєю маленькою Олів.

Крім того, акторка продемонструвала фото реклами ще одного парфуму – Radiant. На цьому знімці Дрю позує сама у легкому, повітряному образі. Вона зазначила, що цей парфум створений для того, щоб надихати інших жінок на створення чогось позитивного і гарного, він буде супроводжувати її протягом всього дня і додавати своїм «сонячним» ароматом силу і енергію, таку необхідну для сучасної жінки.

Нагадаємо, що ще у серпні вона анонсувала вихід трьох ароматів, тож, чекаємо на новинку вже найближчим часом.

Дрю Беррімор поділилася особистим

Дрю Беррімор поділилася особистим

Дрю Беррімор поділилася особистим
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...