Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Льюіс Хемільтон і Ніколь Шерзінгер не готові до батьківства

Льюіс Хемільтон і Ніколь Шерзінгер не готові до батьківства

 1-12-2014, 19:00       o_sem       907     
Льюіс Хемільтон і Ніколь Шерзінгер не готові до батьківства


У одному зі своїх інтерв’ю Льюіс Хемільтон розповів про свої стосунки із відомою співачкою Ніколь Шерзінгер, про їхнє ставлення до батьківства і про складні будні зіркової пари. Виявилося, що постійна розлука, яка переслідує пару через зайнятість у різноманітних проектах у різних куточках нашої планети, не заважає коханню автогонщика і співачки.

«Ми постійно в роз’їздах. Наразі, Ніколь живе у Лос-Анджелесі, я – у Монако. Вона буде зайнята у мюзиклі Cats, що безперечно корисно для її кар’єри і цікаво для неї як для артистки. Тож, декілька місяців вона пробуде у Лондоні. У той самий час, я маю їхати на тренування. Тож, схоже, що новорічні свята ми відмітимо поодинці. Проте, це не заважає нашому коханню. Ми разом вже так давно, що не звертаємо уваги на такі дрібниці, як відстань».

Нагадаємо, що пара почала зустрічатися ще у 2007 році. Проте, з часу початку, ці стосунки неодноразово то зупинялися, то знову відновлювалися. І дійсно, побути разом у цієї пари виходить дуже рідко.

Тема дітей, яка, останнім часом, все частіше спливає в інтерв’ю як Ніколь, так і Льюіса, поки що не цікавить пару. За словами автогонщика, Ніколь відмінно ладнає з дітьми і стане чудовою мамою, проте, наразі вони не готові до народження дитини, адже ще молоді, й не готові відмовитися від своїх планів і задумів.

Що ж, сподіваймося, що найближчим часом у їхніх планах все ж з’являться діти і вони, нарешті, стануть батьками.

Льюіс Хемільтон і Ніколь Шерзінгер не готові до батьківства

Льюіс Хемільтон і Ніколь Шерзінгер не готові до батьківства
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...