Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Мерайя Кері та Нік Кеннон відзначать Різдво разом

Мерайя Кері та Нік Кеннон відзначать Різдво разом

 1-12-2014, 18:00       o_sem       744     
Мерайя Кері та Нік Кеннон відзначать Різдво разом


Не дивлячись на те, що пара Ніка Кеннона і Мерайї Кері розпалася після шестирічного шлюбу, вони прийняли спільне рішення: відзначити одне із найважливіших свят разом. Головною причиною такого рішення пари стали їхні спільні діти. Трьохрічні близнюки Монро і Морокане, як і всі дітлахи, просто обожнюють Різдвяні свята. Саме тому, щоб не псувати дітям свято, їхні батьки вирішили забути про всі свої негаразди і конфлікти, й відзначити це свято разом.

Така турбота про дітлахів не може не радувати. Адже, багато зіркових пар, навіть, перебуваючи у шлюбі, іноді, забувають про те, що їхні діти також чекають на свято, і роз’їжджають на всі свята на різномані концерти, гастролі, промо-тури і знімальні майданчики.

Нещодавно, у своєму черговому інтерв’ю Нік розповів, що він мріє стати для своїх діточок найкращим татусем. Саме тому, він має зберегти все, як є. Крім того, він зазначив, що для нього надзвичайно важливо відзначити таке важливе свято як Різдво разом зі своїми дітлахами. Виявилося, що турботливий татусь чудово знає смаки своїх дітей, навіть, не дивлячись на те, що наразі доволі рідко може з ними поспілкуватися.
Така батьківська відповідальність надзвичайно похвальна. Тож, бажаємо Мерайї, Ніку і їхнім близнятам чудово провести свята в Аспені, який являється традиційним місцем святкування у цієї сім’ї.

Мерайя Кері та Нік Кеннон відзначать Різдво разом

Мерайя Кері та Нік Кеннон відзначать Різдво разом
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...