Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ріана поділилася шматочком нового синглу

Ріана поділилася шматочком нового синглу

 1-12-2014, 13:00       o_sem       723     
Ріана поділилася шматочком нового синглу


Ріана – надзвичайно талановита та популярна співачка, ім’я якої гримить на увесь світ. Вона постійно з’являється на обкладинках модних видань, дає інтерв’ю, створює аромати і веде надзвичайно активну діяльність. Проте, ось уже два роки як вона не радує своїх прихильників новими платівками. Любителі чарівного голосу співачки вже не на жарт перелякалися – чи не збирається артистка, часом, покидати сцену. Але, на щастя, РіРі й не думає про таке. Доказом цього став маленький шматочок із нового синглу співачки, який вона виклала на своїй сторінці у соціальні мережі. Проте, з цього уривку важко щось зрозуміти: він дуже короткий і ніяких коментарів, чи хоча б назви у нього поки що немає.

Ця пісня стане основою для майбутнього альбому. Скоріше за все, ще перед виходом альбому, ми побачимо новий кліп Ріани саме на цю пісню.

Нагадаємо, що майбутній альбом стане вже восьмим на її рахунку. Очікується, що він побачить світ вже дуже скоро - орієнтовно в перші місяці наступного року. Проте, сама співачка поки що ніяк не коментує дату виходу нової платівки, і воліє тримати інтригу до кінця. Що ж, чекатимемо поки РіРі набридне гратися в розвідників і вона сама все розповість, а поки вслуховуємося у сингл і намагаємося самі відгадати, яким же буде її наступний альбом.

Ріана поділилася шматочком нового синглу
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...