Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Дочка Курта Кобейна готує фільм про батька

Дочка Курта Кобейна готує фільм про батька

 2-12-2014, 17:00       o_sem       1286     
Дочка Курта Кобейна готує фільм про батька


Донька легенди року Курта Кобейна - Френсіс Бін Кобейн розповіла всім підписникам її сторінки у соціальній мережі, що стане виконавчим продюсером нового фільму про її батька.

Режисером фільму став Брет Морген, який вже встиг прославитися своїм документальним фільмом про не меншу легенду року – гурт Rolling Stones. На протязі останніх восьми років, він займався збиранням інформації про співака, записував інтерв’ю з людьми, які працювали з Куртом і відзняв багато матеріалу. Йому, навіть, вдалося отримати ексклюзивний доступ до архіву музиканта. Там, за словами Френсіс, він знайшов велику кількість фото і відеоматеріалу, а також купу пісень, які ще не бачила широка публіка.

Варто зазначити, що на початку роботи над стрічкою, яка отримала символічну назву “Kurt Cobain: Montage of Heck», активну участь у створенні нового кіно-шедевру Моргена приймала дружина співака Кортні Лав. Наразі, її роль у створенні нового фільму значно зменшилася. Натомість, до проекту долучилася вже доросла донька Курта.

Очікується, що прем’єра фільму відбудеться у наступному році, проте, не на великому екрані, а на популярному каналі НВО. Нагадаємо, що це вже не перша стрічка, присвячена Курту. Раніше вийшли ще три стрічки, які намагалися розповісти глядачам про життя та смерть легендарного артиста, з тією чи іншою мірою правдивості.

Дочка Курта Кобейна готує фільм про батька
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...