Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Вийшов перший трейлер «Зоряних війн»

Вийшов перший трейлер «Зоряних війн»

 1-12-2014, 21:30       o_sem       1610     
Вийшов перший трейлер «Зоряних війн»


Це, нарешті, сталося, довгоочікувані «Зоряні війни» ще на крок стали до нас ближчими. Нещодавно, на інтернет-просторі з’явився перший офіційний трейлер довгоочікуваного фільму. Компанія LucasFilm вирішила, що саме зараз гарний час для того, щоб порадувати прихильників легендарного фільму. Такий собі даруночок до Різдва і Нового Року.

Завдяки трейлеру ми тепер знаємо, що сьомий фільм про зоряні пригоди буде не менш видовищним, аніж усі його попередники. Дія розгорнеться рівно через тридцять років після останніх подій у шостому епізоді. Тобто, через тридцять років після поєдинку Люка Скайуокера з Дартом Вейдером. Що саме сталося з всесвітом після цього, як розвивалися події, хто з головних персонажів попередніх серій все ще «у сідлі», ви дізнаєтеся через рік під час прем’єри фільму.

Нагадаємо, перший прем’єрний показ Star Wars. Episode VII: The Force Awakens (Зоряні війни. Епізод VII: Пробудження Сили) відбудеться в середині грудня 2015 року – вісімнадцятого грудня. Тож, будемо чекати із нетерпінням. А поки що, насолоджуємося новим трейлером і будемо намагатися зрозуміти, що ж цікавого сценаристи придумали цього разу.

Вийшов перший трейлер «Зоряних війн»

Вийшов перший трейлер «Зоряних війн»

При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...