Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Бенедикт Камбербетч розповів про улюблені речі

Бенедикт Камбербетч розповів про улюблені речі

 2-12-2014, 13:00       o_sem       1116     
Бенедикт Камбербетч розповів про улюблені речі


Відомий англійський актор Бенедикт Камбербетч розповів про те, які речі він любить, а які викликають у нього роздратування. Зокрема, він розповів, що селфі для нього – це безвідповідальне розтринькування часу. Актор впевнений, що є велика кількість речей, які значно корисніші. Можна хоча б дивитись у вікно, споглядаючи світ, і думати про своє життя.

Бенедикт також розповів, що під час весілля з Софі Хантер, яке, напевно, відбудеться вже дуже скоро, вони також не будуть діяти під впливом сучасних новомодних тенденцій і не стануть робити «весільне селфі». У день весілля, вони будуть насолоджуватися моментом, і їм буде не до марнославства у самофотографуванні.

Крім того, Камбербетч незадоволений тим, що кожний його крок відстежується журналістами і папараці. Не дивлячись на те, що він все ще веде щоденник, актор не збирається його робити публічним. Ці сторінки призначені лише для його дітей і онуків, а не для широкого кола читачів.

А ось любить англієць дуже прості й занадто «звичайні» речі. Такі як гарні книжки, домашні посиденьки, тріскотіння дерева у каміні й цікаві фільми. Навіть, його значна популярність і всесвітня відомість, ніяк не вплинули на його смаки. Він залишився такою ж звичайною людиною з простими бажаннями.

Бенедикт Камбербетч розповів про улюблені речі

Бенедикт Камбербетч розповів про улюблені речі
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...