Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Подробиці щодо нового «Аватару»

Подробиці щодо нового «Аватару»

 2-12-2014, 21:00       o_sem       1689     
Подробиці щодо нового «Аватару»


Ні для кого не секрет, що гучна стрічка «Аватар» вже доволі скоро отримає своє продовження. Цього з нетерпінням чекають тисячі прихильників фільму по усьому світу. Це можна пояснити небувалим успіхом, який отримав перший «Аватар». Цей фільм став якісно новим кроком у розвитку сучасного кінематографу.

І, схоже, творці сіквелу не збираються розчаровувати прихильників. Принаймні, про це нещодавно заявив Джеймс Кемерон. Він розповів журналістам, що новий фільм вразить всіх настільки, що кожен оніміє від захвату. Звісно, він не розкрив секрету про те, що саме відбуватиметься у продовженні. Погодьтеся, так було б не цікаво. Однак, він сказав, що сіквел буде знятий із частотою всього 48 кадрів за секунду, а не 60 кадрів, як це планувалося раніше.

Також, ще раніше він обмовився про те, що всі дії будуть відбуватися в океані Пандори, в якому народ Наві намагався сховатися від ворожих землян. Але, у наступній серії, жителі Землі повернуться і будуть намагатися знищити Наві за допомогою цілої армії.

Яким же чином вони будуть захищатися і чи переможуть землян, ми з вами дізнаємося ще не скоро - аж наприкінці грудня 2016 року, саме тоді, коли запланований перший прем’єрний показ фільму.

Подробиці щодо нового «Аватару»
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...