Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Джуд Лоу у Mr Porter (фото)

 2-12-2014, 22:30       o_sem       1010     
Джуд  Лоу у Mr Porter (фото)


Відомий англійськи актор Джуд Лоу, який запам’ятався широкому колу глядачів виконанням ролі докора Ватсона, став головним героєм нового номеру журналу Mr Porter. Він розповів про своє ставлення до жінок, ролей і суспільної думки.

Виявляється, що до вибору ролей Джуд відноситься з класичною англійською педантичністю. Він обирає роль «з точки зору Шекспіра». Тобто, кожна роль має підходити актору не тільки за характером, а ще й за життєвим досвідом і, навіть, віком.

«Якщо вам двадцять, ви не можете грати Просперо. Або Ліра. У цьому віці саме час грати Ромео або Гамлета. І тільки потім актор може дорости до Генріха V чи Коріолана. А вже потім, можливо, і до Просперо, і до Ліра. Це як палаючі обручі – не зупиняйтесь і досягнете більшого».

На противагу такому серйозному ставленню до ролей і акторства, Лоу надзвичайно спокійно відноситься до суспільної думки. Джуд запевняє, що не читає таблоїдів і не має уявлення про те, що там пишуть про нього. На його думку, люди мають право на особисте, вільне від постійного контролю журналістів, абсолютно нормальне життя, навіть, якщо вони – відомі актори. Тож, він вирішив, що простіше просто не зважати і жити своїм життям, аніж намагатися підлаштуватися.

Джуд  Лоу у Mr Porter (фото)

Джуд  Лоу у Mr Porter (фото)

Джуд  Лоу у Mr Porter (фото)

Джуд  Лоу у Mr Porter (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...