Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Емінем представив новий кліп

Емінем представив новий кліп

 3-12-2014, 19:00       o_sem       894     
Емінем представив новий кліп


Відомий репер Емінем представив новий кліп. У ньому розповідається історія поразок і перемог хлопця, який прагне змінити своє життя і життя своєї сім’ї на краще. На цьому шляху він зустрічає безліч перепон.

Особливості цьому кліпу додає співачка Sia, яка заспівала з Емінемом дуетом. Нагадаємо, що Sia доволі неординарна особистість. Вона не бажає демонструвати своє обличчя публіці. Вона не знімає кліпів, не приймає участь у фотосесіях, навіть, виступає на сцені стоячи спиною до глядацького залу. Sia стверджує, що її не цікавить популярність і слава, вона просто хоче віддавати свою творчість людям. Саме тому, її роль у кліпі виконала відома модель Шантель Браун-Янг, яка прославилася тим, що стала першою моделлю з вітіліго.

Загалом, пісня, як і відеоряд, вийшла дуже драматичною і дуже душевною.

Нагадаємо, що останнім часом, про репера говорили лише через його дошкульні висловлювання у бік колег Лани Дель Рей та Іггі Азалії. Він ображав їх словесно, привертаючи максимальну увагу до своєї персони. Дівчата по різному відреагували на це: Лана просто проігнорувала, а от Іггі не змогла змовчати і написала на своїй сторінці пост, у якому назвала Емінема «дошкульним стариганом». Нарешті, у нас з’явився привід згадати про нього не як про задираку, а як про митця.

Емінем представив новий кліп

Емінем представив новий кліп
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...