Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ларс фон Трієр йде з кіно?

Ларс фон Трієр йде з кіно?

 3-12-2014, 17:00       o_sem       750     
Ларс фон Трієр йде з кіно?


Не встигли ми оговтатися від новини про те, що відомий режисер Квентін Тарантіно йде з кіноіндустрії, як нас приголомшує наступна новина. Виявляється, ще один легендарний режисер - Ларс фон Трієр збирається покинути кіно.

Проте, на відміну від Квентіна, це не його рішення. Ларса змушують так вчинити обставини. Під час свого останнього інтерв’ю, він зізнався журналістам, що майже всі свої фільми він створював під впливом алкоголю і наркотичних речовин. Таким чином, він надихався, завдяки цьому «опинявся у паралельному світі». Наразі ж, режисер проходить курс лікування від залежностей. Не вживає ніяких заборонених речовин і постійно відвідує групу зустрічі анонімних алкоголіків.

Він став почувати себе краще, проте, він не впевнений, що натхнення його покинуло назавжди. Найбільше його засмучує те, що ніхто з колишніх наркоманів чи алкоголіків не може виразити себе так, щоб це мало хоч якусь художню цінність. Він впевнений, що його спіткає така сама доля.

Тож, за словами самого режисера, ми вже ніколи не побачимо нових кіно-шедеврів, автором яких виступить Ларс фон Трієр. Проте, будемо сподіватися, що талант режисера ніяк не залежить від її алкогольної чи наркотичної залежності, й він ще неодноразово порадує нас своїми витворами.

Ларс фон Трієр йде з кіно?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...