Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Різ Уізерспун у британському глянці

Різ Уізерспун у британському глянці

 4-12-2014, 22:00       o_sem       1117     
Різ Уізерспун у британському глянці


Відома акторка Різ Уізерспун стала головною героїнею нового номер англійського журналу Harper’s Bazaar. Вона позувала у легких і жіночних образах, які, варто зазначити, надзвичайно їй личать.

Також у номері з’явиться розгорнуте інерв’ю акторки, у якому вона розповість про свою самокритичність, Голівуд і нові ролі. Нагадаємо, що найближчим часом у прокат виходять аж три стрічки за її участю: «Брехня задля порятунку» - зворушлива історія американки, яка вирішила прийняти у своєму будинку біженців з Південного Судану, «Вроджений порок» - кримінальна драма з неочікуваною розв’язкою, та «Дика» - фільм про складну подорож як морально, так і фізично. Саме останньому фільму вона приділила найбільше уваги у своєму інтерв’ю.

Зазначимо, що за останні роки Різ значно «виросла», як акторка. Вона вже не просто білява дівчина, яка здатна виконувати лише комедійні ролі, вона стала серйозною акторкою, яка не боїться братися за складні драматичні ролі, які вимагають від неї максимальних зусиль. І зупинятися на досягнутому Різ не збирається. Вона постійно працює над собою для того, щоб ставати кожного нового дня ще кращою. Що ж, побажаємо їй успіхів у цій нелегкій справі, й будемо чекати на нові цікаві та неординарні ролі у її виконанні.

Різ Уізерспун у британському глянці

Різ Уізерспун у британському глянці

Різ Уізерспун у британському глянці
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...