Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Фото зі зйомок «Інсургенту»

Фото зі зйомок «Інсургенту»

 24-12-2014, 22:00       o_sem       1308     
Фото зі зйомок «Інсургенту»


Робота папараці не тільки у тому аби робити фото зірок під час прогулянок і романтичних зустрічей. Їм також часто доводиться таємно проникати на різноманітні знімальні майданчики, аби показати нам із вами як саме знімаються фільми, які ми з таким нетерпінням чекаємо.

Цього разу в об’єктиви фотокамер потрапили зйомки сіквелу фільму «Дівергент». Папараці вдалось зняти деякі сцени за участю головних героїв, ролі яких виконують добре відомі вам Шейлін Вуд і Тео Джеймс. Звісно, з цих кадрів погано видно про що буде йти мова у «Інсургенті», проте, ми хоча б можемо помилуватися цією парочкою.

До речі, все більше і більше чуток починає з’являтися у мережі Інтернет про те, що Шайлін і Тео стали не просто добрими друзями. Звісно, таким романом нікого не здивувати – актори, які грали пару в кіно, часто стають парами у реальному житті й, навіть, іноді, їм вдається побудувати гармонійні стосунки. Згадаємо лише приклад Анджеліни Джолі та Бреда Піта. Проте, поки що актори все заперечують.

Що ж, подивимося на їхню спільну роботу і вже потім будемо робити висновки. Нагадаємо, що прем’єра «Інсургенту» очікується вже доволі скоро – у березні місяці наступного року. Тож, скоріше за все, зйомки, на які потрапили папараці, - це вже завершальна стадія знімання.

Фото зі зйомок «Інсургенту»

Фото зі зйомок «Інсургенту»

Фото зі зйомок «Інсургенту»

Фото зі зйомок «Інсургенту»

Фото зі зйомок «Інсургенту»
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...