Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » У Ванеси Параді нове кохання (фото)

У Ванеси Параді нове кохання (фото)

 12-02-2015, 17:00       o_sem       2371     
У Ванеси Параді нове кохання (фото)


Відома французька акторка і модель Ванеса Параді, схоже, остаточно оговталась від розлучення з Джоні Деппом і, нарешті, стала готовою до нових стосунків. Нещодавно, папараці сфотографували її на прогулянці зі своїм новим коханим. Ним виявився сорокадворічний французький музикант Бенджамін Біоле. Пара не приховувала своїх почуттів, прогулюючись вулицями Лос-Анджелесу. Вони постійно тримались за руки, обіймались і цілувались. Це остаточно впевнило журналістів у тому, що це не просто дружня зустріч, а справжнє побачення.

Сорока трирічна акторка і модель для романтичного побачення обрала простий але милий образ – вільна спідниця в білий горох, легка куртка і взуття на невисоких підборах.

Нагадаємо, що Ванеса продовжує підтримувати дружні відносини зі своїм колишнім чоловіком. Навіть після того, як він покинув її після шлюбу, який тривав довгих чотирнадцять років. Ширяться чутки, що вони настільки близькі як друзі, що Джоні Депп і Ембер Херд навіть запросили її на урочистості з приводу свого весілля, які відбулись минулими вихідними на одному з островів Багам, що належить Джоні. Проте, поки що фото папараці, які б могли це підтвердити, немає. Та й навряд чи будуть – весілля проходило в режимі секретності. Та всеодно, ми раді за обох «колишніх» і сподіваємося, що кожен із них знайшов своє щастя.

У Ванеси Параді нове кохання (фото)

У Ванеси Параді нове кохання (фото)

У Ванеси Параді нове кохання (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...