Відома модель Алессандра Амбросіо продовжує активно працювати. Цього разу
папараці «спіймали» красуню під час роботи на сонячних Пляжах Малібу. Вона працювала над створенням нової чи то модної
фотосесії, чи то рекламної кампанії. Напевно це не відомо. Зате, відомо, що результат буде дещо провокативним. Справа у тому, що на деяких знімках модель з’являється топлес, прикриваючи груди рукою. На моделі блакитні джинси, волосся розвивається від морського бризу, а макіяж легкий і природній.
Виходячи з загальних міркувань ми можемо припустити, що це фотосесія для бренду одягу, який спеціалізується на джинсовому одязі. Врешті решт, з одягу на моделі були тільки джинси, тож, можливо так воно і є.
Цікаво, що за роботою красуні спостерігали чоловік Алессандри бізнесмен Джеймі Мазур і двоє їхніх спільних дітей – шестирічна Аня Луіза і дворічний Ноа Фенікс. Напевно, сім’я вирішила підтримати свою матусю і бути присутніми на її робочому місці. Справа у тому, що сімейство у повному складі наразі відпочиває разом на Мальдівах. Після завершення роботи вони всі разом фотографувались на тому ж пляжі, тож Малібу залишиться не тільки на рекламних знімках Амброссіо, та в теплих спогадах, а й на спільних фото сімейства.