Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Цілунок Дженніфер Лопес і Каспера Смарта (фото)

Цілунок Дженніфер Лопес і Каспера Смарта (фото)

 29-03-2015, 21:00       o_sem       2919     
Цілунок Дженніфер Лопес і Каспера Смарта (фото)


Буквально тиждень тому ми з вами читали інтерв’ю співачки Дженніфер Лопес, яка запевняла нас, що її стосунки з колишнім хлопцем Каспером Смартом – суто дружні. Начеб то вони пережили багато разом, мають багато спільних спогадів, та й діти Джей Ло дуже полюбили Смарта. А перед цим аналогічним чином виправдовувався Каспер, розповідаючи, що їх з Дженніфер об’єднує тільки дружба.

Та ось, папараці змогли зняти про вокативні світлини на яких видно, як вони обидва цілуються. Трапилось це одразу після зйомок чергового сезону шоу American Idol, в якому Джей Ло – одна з суддів. Одразу по завершенню, Лопес зустрілась зі Смартом, вони поцілувались, а потім сіли у авто і поїхали у невідомому напрямку.

Нагадаємо, що офіційно про розрив стосунків пара повідомила у липні минулого року. Проте, після цього їх неодноразово бачили разом, та кожного разу вони запевняли, що це просто дружня зустріч. Тепер же здається, що версія про «розставання заради піару» - не така вже й не реальна. Джей Ло дійсно останнім часом не так часто згадувалась у засобах масової інформації. Тому деякі журналісти висунули припущення, що насправді ніякого розлучення не було, а це все грамотно продуманий піар-хід. Що ж, це також можливо. А можливо, після розлучення вони все ж зрозуміли, що не можуть один без одного і просто вирішили поновити стосунки. А може цей поцілунок Джей Ло і Каспером вважається цілком «дружнім» і вони не вбачають у цьому нічого про вокативного.

Цілунок Дженніфер Лопес і Каспера Смарта (фото)

Цілунок Дженніфер Лопес і Каспера Смарта (фото)

Цілунок Дженніфер Лопес і Каспера Смарта (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...