Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ніккі Рід І Йєн Сомерхолдер на шопінгу

Ніккі Рід І Йєн Сомерхолдер на шопінгу

 10-04-2015, 12:53       o_sem       1073     
Ніккі Рід І Йєн Сомерхолдер на шопінгу


Шопінг – це те, що об’єднує і зірок і простих людей. Всі ми любимо пройтись магазинами і придбати щось новеньке до свого гардеробу. Чи просто переміряти цілу купу речей і так і не обрати нічого підходящого.

Тому, досвідчені папараці обирають в якості «засідок» не білосніжні пляжі, а торгівельні центри. І, зазвичай, їм щастить. Так нещодавно у Лос-Анджелесі їм вдалось «спіймати» у свої об’єктиви щасливу парочку Йєна Сомерхолдера і Ніккі Рід, які якраз проходжувались магазинами у пошуках нових речей і вражень. Проте, схоже, цього разу це не було першочерговою ціллю подорожжю.

Закохані постійно обіймались, цілувались і навіть не намагались приховати потік ніжних почуттів від всіх оточуючих. Скоріше за все, на шопінг разом вони вибрались для того щоб побільше поспілкуватись і побути у компанії один одного. На жаль, наречені доволі рідко бачаться, адже постійно перебувають у роз’їздах. Та коли вони разом вони намагаються надолужити втрачений час.

Так вже зовсім скоро вони разом відправляться на фестиваль Coachella, що цього року проходиь у два етапи – з 10 по 12 квітня і з 17 по 19 квітня. Зазначимо, що і Йєн і Ніккі палкі прихильники фестивалю і намагаються його не пропускати. Цього року вони планують «гарненько відірватись» там разом.

Ніккі Рід І Йєн Сомерхолдер на шопінгу

Ніккі Рід І Йєн Сомерхолдер на шопінгу

Ніккі Рід І Йєн Сомерхолдер на шопінгу
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...