Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Стосунки Камерон Діаз переходять на новий рівень

Стосунки Камерон Діаз переходять на новий рівень

 21-09-2014, 19:29       o_sem       1757     
Стосунки Камерон Діаз переходять на новий рівень


Успішна і популярна акторка Камерон Діаз завершила своє останнє промо-турне у підтримку фільму «Секс-відео», у якому вона виконала одну з головних ролей. Тепер же вона може повністю розслабитися у компанії свого коханого музиканта Бенджи Медденома.

Не так давно, щаслива пара була помічена на вулицях Нью-Йорку. Вони трималися за руки, обіймалися, цілувалися, сміялися, загалом, поводили себе саме так, як має поводити себе щаслива і закохана пара.

Між тим, стало відомо, що вони вже живуть разом. Тобто їхні стосунки перейшли на якісно новий рівень, де вони не просто приємно проводять час разом, а й являються повноцінною сформованою парою. Також стало відомо, що Камерон познайомила Бенджи зі своїми батьками, а для акторки – це надзвичайно важливий крок.

Джерело в оточенні акторки розповідає, що для Діаз було надзвичайно важливо, щоб коханий справив гарне враження на її батьків, і йому це вдалося на всі сто відсотків. Поки що офіційних коментарів від пари немає, але ми сподіваємося, що ці чутки підтвердяться і на голлівудських пагорбах з'явиться нова надзвичайно гарна пара.

Стосунки Камерон Діаз переходять на новий рівень

Стосунки Камерон Діаз переходять на новий рівень
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...