Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Нова подрага Тіматі все частіше з'являється з колишнім Анни Сєдокової

Нова подрага Тіматі все частіше з'являється з колишнім Анни Сєдокової

 5-11-2015, 20:00       Marianna_777       1173     
Своє особисте життя репер Тіматі старанно приховує від сторонніх. Незважаючи на те, що музикант є досить активним користувачем соціальних мереж, він не поспішає ділитись з підписниками останніми новинами свого особистого життя. Передає glamurchik.org з посиланням на starandstar.ru

Нова подрага Тіматі все частіше з'являється з колишнім Анни Сєдокової

Незважаючи на таку скритність, шанувальники знаменитості зуміли з'ясувати, що вже кілька місяців репер зустрічається з Анастасією Решетовою. Так само як і попередня дівчина артиста, 19-річна Анастасії свого часу була учасницею російського конкурсу краси.

Вперше пару побачили разом в червні 2015 року на весіллі близького друга Тіматі. У минулому ж місяці Анастасія разом зі своїм коханим з'явилася на дебютному модному показі Кеті Топурії. Між тим, в особистому блозі музиканта немає спільних фотографій з пишногрудої брюнеткою. Репер як і раніше підтримує імідж самотнього батька.

Нова подрага Тіматі все частіше з'являється з колишнім Анни Сєдокової

Ну а красуня не збирається особливо «шифруватися»: на її сторінці в Інстаграмі користувачі нерідко помічають знімки поруч з автомобілем Тіматі, причому раніше аналогічні знімки прикрашали інстаграм Альони Шишковою.

Разом з тим, останнім часом в блозі Анастасії все частіше стали з'являтися фотографії з колишнім чоловіком Анни Сєдокової Максимом Чернявським. Можна подумати, що між Максом і новою дівчиною Тіматі починається роман. Однак, схоже, побоювання марні, ситуація під контролем: на фотографіях з Чернявським присутній молодший брат Тіматі, який, звичайно, в потрібний момент зможе захистити подругу музиканта від зайвої уваги шанувальників.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...