Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Співачка Селін Діон почорніла від горя

Співачка Селін Діон почорніла від горя

 4-02-2016, 19:00       Marianna_777       4995     
У розважальному комплексі Caesars Palace в Лас-Вегасі співачка Селін Діон виступила з промовою на зустрічі сім'ї, друзів і колег, організованої на честь її покійного чоловіка Рене Анжеліла. Артистка зізналася, що досі відчуває його силу і тепло.

Співачка Селін Діон почорніла від горя

Було помітно, що слова даються співачці з великими труднощами: вона ледве стримувала сльози. Для виходу в світ Селін вибрала просте чорне плаття, яке відкриває плечі. Однак навіть стильний наряд не зміг приховати очевидне - вона буквально почорніла від горя.

Стоячи на трибуні, Діон згадала спільно прожиті роки з покійним чоловіком. "Рене ніколи нікого не ненавидів. Це можливо - всіх любити? Я так не думаю. Але він мені ніколи не говорив, що йому хтось не подобається ... Йому був дуже дорогий час. Він дуже любив життя, дуже сильно любив" , - розповіла невтішна вдова.

Селін Діон поділилася спогадами про те, як вони разом дивилися епізоди шоу "Ціна віри", і Рене іноді плакав, коли учасник вигравав. Завершуючи промову, розридалася Діон зуміла вимовити: "Рене, я дуже тебе люблю. Мерсі. На добраніч".

Нагадаємо, чоловік Селін Діон помер від раку горла в своєму будинку в Лас-Вегасі на 74-му році життя. Про це повідомлялося на офіційній сторінці співачки в Facebook. "Рене Анжеліл помер вранці 14 січня після довгої і мужньої боротьби з раком. Сім'я просить поважати право на приватне життя", - говорилося в заяві. Через кілька днів, 16 січня, від того ж захворювання помер брат співачки Даніель.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...