Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ема Стоун і Ендрю Гарфілд на прогулянці (фото)

Ема Стоун і Ендрю Гарфілд на прогулянці (фото)

 24-11-2014, 22:30       o_sem       1255     
Ема Стоун і Ендрю Гарфілд на прогулянці (фото)


Папараці продовжують свою роботу не тільки у найспекотніших країнах, а й там, де температура на термометрі спустилася нижче позначки нуль. Наприклад, щасливчикам папараці з Нью-Йорку, де стало прохолодніше, останнім часом, пощастило сфотографувати «солодку парочку» Ему Стоун і Ендрю Гарфілда. Пара не приховувала своїх почуттів – вони постійно обіймалися та цілувалися, проте, можливо, вони просто змерзли і грілися таким чином. До речі, пізніше з’ясувалося, що Ема і Ендрю не просто прогулювалися, а поверталися з кіно, де подивились хіт цього кіносезону - фільм «Інтерстеллар».

Нагадаємо, що пара познайомилася ще у далекому 2010 році під час зйомок фільму «Нова Людина-Павук». Як зазначають інсайдери, ця зустріч – воля небес, адже Ема прийшла на кастинги майже в останню мить, і ця зустріч могла б ніколи не відбутися. Проте, це все ж таки сталося і, схоже, що вони обоє радіють із цього приводу.

Проте, подробиці свого особистого життя, вони розкривають неохоче. За всі три з половиною роки, що вони разом, пара жодного разу не розповідала про свої стосунки, не давала інтерв’ю журналістам, а тим паче, не встановлювала повсюди камери, щоб продемонструвати себе усьому світу. Та це не заважає їм бути щасливими – подивіться лише на фото, на яких актори разом.

Ема Стоун і Ендрю Гарфілд на прогулянці (фото)

Ема Стоун і Ендрю Гарфілд на прогулянці (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...