Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Нова рекламна кампанія Valentino (фото)

Нова рекламна кампанія Valentino (фото)

 19-01-2015, 21:30       o_sem       1069     
Нова рекламна кампанія Valentino (фото)


Колекція весна-літо від Valentino повна фактурними вбраннями, які підкреслюють жіночність і витонченість дами, яка обрала цей бренд. Кожна деталь одягу від Valentino цього сезону демонструє витончену аристократичну красу, більш осучаснену її версію.

Проте, головною новинкою рекламної кампанії стали не самі моделі, яких ми вже бачили на показах декілька місяців тому, а фотограф, який робив цю фотосесію. Варто зазначити, що каста модних фотографів у всьому світі доволі обмежена. Тут нові імена з’являються ще рідше, ніж на світових подіумах й екранах телевізорів. А от Valentino, цього разу, вирішили ризикнути і запросити на роль фотографа не надто відомого двадцяти чотирьох річного Михайла Пуделка зі Словенії.

Креативний директор Valentino - Грація Кюрі дуже позитивно відгукується щодо роботи молодого таланту. За її словами, він був обраний через свій нестандартний погляд на стиль модної фотосесії, а також через магічну естетику його фото – вона дуже поетична.

Схоже, Кюрі не помилилась із вибором. Михайло дійсно надзвичайно талановитий. Варто тільки кинути оком на його нові роботи для Valentino, і це стає очевидним. У своїй фотосесії він зміг продемонструвати ті риси колекції, на яких дизайнер і робив головні акценти – тендітність, загадковість і жіночність.

Нова рекламна кампанія Valentino (фото)

Нова рекламна кампанія Valentino (фото)

Нова рекламна кампанія Valentino (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...